Ціна корпоративного кейтерингу в Києві 2022

Хто не любить корпоратив, той просто не був на святі, яке обслуговує Upbeat Catering.

Організація корпоративів – це особливе мистецтво, яке потребує жертв. Від вас вимагається лише бажання отримати душевний захід, решта – турбота кухарів, менеджерів, офіціантів.

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допоміжним персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Організація корпоративів у Києві

У пострадянському просторі прийнято гуляти дорого і красиво, щоб потім весь рік обговорювати подробиці минулого Нового року або 8 березня. Тому важливо не вдарити обличчям у багнюку і зробити все за вищим розрядом.

На будь-який бюджет можна підібрати гідне меню, яке захопить ваших гостей та співробітників, навіть тих, які працюють у компанії понад 10 років.

Ми пропонуємо відзначити з нами важливі дати вашої організації, чи то день народження директора, чи день, коли до вас прийшов найбільший клієнт. Можливо, ви любите відзначати день програміста, танкіста, або повний місяць кожного місяця.

Також Upbeat Catering візьметься за будь-яке інше календарне свято, у всі відомі пори року.

Найпопулярніші приводи для корпоративу – це Новий рік, день чоловіків та день жінок, травневі свята. У цей період надходить найбільше замовлень, тому варто подумати про броню заздалегідь.

Який тип заходу вибрати?

Ви можете прийняти рішення самостійно або порадитися з нашими фахівцями. Варто звернути увагу на пору року, кількість запрошених, розмір бюджету, місце проведення та багато інших деталей.

Кейтеринг корпоративу можна замовити як на виїзний майданчик, як банкетний зал або заміський будинок, так і провести його на базі ресторану.

Для неформального заходу, де головною метою буде спілкування, чудово підійде фуршет, банкет-фуршет, барбекю. Для Нового року – класичний банкет чи вечірка у стилі коктейлю, де буде розміщено салат-бар, суші-бар, або кенді-бар. Такий корпоратив триває 4-5 годин, тому важливо, щоб було де сісти та відпочити.

Що входить до організації корпоративних заходів?

Кейтерингова компанія допомагає вам підібрати меню, декор, розраховує бюджет, займається приготуванням та доставкою частування на місце проведення вашого свята. Там персонал сервірує стіл та подає страви, згідно з обраним типом урочистостей. Офіціанти забезпечують чистоту на столах, своєчасну подачу їжі та напоїв, вирішують інші супутні питання. Наприклад, оперативно прибирають розбиту тарілку.

Ваші гості не повинні турбуватися про такі дрібниці. Кейтерингова служба завжди прибирає приміщення та пакує обладнання, що особливо зручно, якщо святкування проходило у банкетному залі вашого офісу.

Якщо вам потрібні перевірені контакти музикантів, аніматорів, або інших спеціалістів, то ми постараємося вам допомогти. Ставте запитання – ми відкриті для спілкування.

Корпоратив та організація всіх супутніх процесів – це великий пласт роботи. Тут важлива порядність та професіоналізм служби, яку ви наймаєте. Усередині такої компанії все має відбуватися за відпрацьованими схемами. Про те, щоб все було якісно, смачно та вчасно – подбати Upbeat Catering.

Поради з корпоративного кейтерингу:

  • Попередьте колег заздалегідь про те, де проходитиме захід.
  • Організуйте трансфер, інакше люди спізнюватимуться, і все піде не за планом.
  • Придумайте тему вечірки, або найміть ведучого, який розважатиме гостей.
  • Заздалегідь уточніть, чи є місце для танців, щоб гостям не довелося тупцювати біля своїх стільців.
  • Надішліть усім запрошення – це гарний тон і турбота про ваших співробітників.

Напишіть нам
    Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 15

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.