Організація кави брейків: ціна в Києві

Всі чули про каву-брейки або каву пауз. Як правило, це невеликий проміжок часу для відпочинку на офіційному заході. Він необхідний для того, щоб провітрити голову, перекусити і знову приступити до роботи, з новими силами.

На кави-брейку люди можуть зав'язати нові ділові контакти та поговорити у невимушеній обстановці.

Це явище виникло наприкінці 30-х років ХХ століття і було рекламою однієї з великих кавових компаній. Такий формат прижився та перекочував до Європи.

Проведення кави брейків – це важлива складова будь-якої масштабної події. Важливо пам'ятати, що всі ми люди, і потребуємо підзарядки.

Відео: Організація кави-паузи

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допоміжним персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Як виглядає кейтеринг кави брейк

Такий захід проводять у відповідному приміщенні, де можна розташувати довгий фуршетний стіл. Бажано, щоб він був поруч із локацією, де відбувається конференція чи інша організована подія.

На столі розміщують різні закуски, цукерки, фрукти, бутерброди, нарізки. Все, що допоможе швидко вгамувати голод. Меню вибирає клієнт. Напоїв може бути не так багато – достатньо кави, чаю та води.

Захід може тривати весь день. У такому разі необхідно провести не менше 5 кави пауз. Тому що люди втомлюються і потребують поповнення енергії. Одна кава-брейк триває до півгодини. За цей час можна поїсти, вийти надвір, вирішити особисті питання.

Важливий момент: не забудьте нагодувати ваших гостей перед закінченням заходу, щоб вони не пішли від вас злими та втомленими.

Ви можете замовити організацію кави паузи в Upbeat Catering. Кава пауза, кава-брейк чи кава-тайм – це невід'ємна частина офіційного заходу, організатори якого піклуються про своїх учасників.

Зайнятися організацією кава-брейка самостійно?

Можна, але питання у тому – в якому разі це допустимо. Якщо необхідно провести невеликий семінар, лекцію чи тренінг, де буде присутнім не більше 20 осіб, то можна виділити місце у залі, де відбувається ваша подія. Там розташувати стіл із закусками та напоями, який не заважатиме роботі.

Хто, коли і як це робитиме? Це ті моменти, які варто врахувати. Їжа може відволікати гостей від теми лекції, якщо вона стоятиме біля них. Тому краще продумати таймінг, щоб не бентежити людей, які прибули до вас на подію.

Велика конференція з сотнями учасників вимагатиме ретельної організації. Кава-брейк для великої кількості людей обслуговує добре підготовлений персонал. За короткий проміжок часу кожен гість має встигнути перекусити та поспілкуватися. Важливим є таймінг, достатня кількість посуду, їжі та напоїв, а також гарне сервірування. Замовити каву-брейк на масштабний захід можна в Upbeat Catering. Наш менеджер обговорить з вами організацію та прорахує вартість послуг.

Що обов'язково має бути на столі на каву паузі?

Крім бадьорих напоїв та води, можна поставити соки та лимонади. Це актуально влітку, коли не всі гості готові пити гарячі напої. Так як кава-брейк триває всього 30 хвилин, то логічно подавати розчинну каву та чай у пакетиках.

Це допомагає скоротити час приготування напоїв та обслуговувати всіх людей. Зрозуміло, якість чаю та кави має бути якомога вищою.

Якщо ви приймаєте дуже важливих гостей і розчинна кава не підходить, можна взяти каву-машину в оренду. Тут варто врахувати додаткову вартість послуг бариста, і, звичайно ж, продовжити час самої перерви.

На столі, у достатній кількості, має бути цукор, вершки, лимон до чаю. Їжа має бути легкою та ситною. Наприклад, канапе чи маленькі булочки.

Будьте уважні та щедрі до ваших гостей, і вони відплатять вам тією ж монетою.

Напишіть нам
    Середній рейтинг 4.5 / 5. Кількість голосів: 60

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.