Організація пікніків: ціна в Києві

від 250 грн.

Пікнік – це завжди свято для душі та тіла. Що може бути краще, ніж поїхати подалі від міської метушні та побути з дорогими людьми? На повітрі їжа вдвічі апетитніша, розмови добріші, пісні під гітару звучать солодше, але тут є одне «але».

Серед гостей буде одна чи дві особи, яких видадуть втомлені очі. Все тому, що вони є організаторами цього дійства. Окрім довгих обговорень у чаті та по телефону про те, які частування приготувати, в які ігри грати, і хто бере парасольку від сонця, є ще реальна сторона роботи.

Відео підготовки пікніка на природі (пікнік кейтерінг)

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допоміжним персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Як відбувається організація пікніків

У процесі підготовки до пікніка завжди виникає безліч питань:

  • Де, скільки і яке м'ясо купити, і щоб воно було свіжим. Можливо, необхідно їхати на ринок о 7 ранку;
  • Транспортування всього необхідного на природу: у когось у машині достатньо місця для гриля, розкладних столиків або покривал;
  • Корисні та шкідливі закуски: наприклад, Петя їсть тільки чіпси з чилі, а Маша віддає перевагу селери та петрушці. Де золота середина?
  • Хто страждатиме за всіх, а саме – хто отримає звання «тверезий водій», який поверне всіх додому цілими та неушкодженими;
  • Скільки одноразового посуду купити, щоб його точно вистачило на всіх. А що робити із серветками? А сміттєві мішки? Як і куди ми викинемо сміття?

І ще тисяча питань, на які потрібно відповісти кожному охочому.

Це праця. Безумовно, можна обійтися пивом та чіпсами, посмажити сосиски на паличках та бути задоволеними. Але ми зараз говоримо про інший пікнік, який розрахований на більшу кількість людей, і у них є певні запити.

Тут вас допоможе Upbeat Catering – компанія, яка займається кейтерингом на природі. Ми можемо створити вам як простий душевний пікнік, зі скромним бюджетом, так і острівець вишуканості посеред галявини, для VIP-гостей. Все залежить від того, чого ви бажаєте і який бюджет маєте. Навіть якщо ви поки що не визначись - разом ми розберемося в цьому питанні. Кейтерингова фірма допоможе вам з меню з огляду на побажання всіх гостей.

Пік нік частування для всіх

Так, діти повинні отримати свої міні-бургери з картоплею, компотом та фруктами; дорослі можуть розраховувати на соковиті стейки з червоним сухим і не тільки; а всі, хто байдужий до м'яса – отримають свіжі та смачні овочі. Фахівці підрахують кількість страв та запропонують вам варіанти.

Що необхідно для комфортного пікніка

Частину заготовок, закусок, напоїв можна підготувати у ресторані, але не всі. Наприклад, стейк буде смачнішим з вогню. Тому важливо подбати про те, щоб на пікнік було доставлено обладнання, таке як гриль та охолоджувальні установки для напоїв та продуктів.

Який має бути посуд

Для зручності, можна використовувати якісний картонний посуд, який екологічний та зручний у використанні. Але за вашого бажання можна замовити кераміку, серветки, столи. Наприклад, вам захотілося елегантний пікнік на березі моря, щоб вразити близьких не тільки захід сонця, але і сервісом. Можливо, після пікніка, у вас планується продовження свята, і вам зовсім не хочеться витрачати час на прибирання. Кейтерингова служба зробить це за вас.

Організація пікніка може бути різною: від символічних посиденьок на покривалі в парку до вишуканих заходів у мальовничих місцях на природі. Чого б вам не хотілося – ми знайдемо вам рішення. Не обмежуйте свою фантазію - дозвольте їй парити, але, а Upbeat Catering втілить ваш задум у чудовий пікнік.

Напишіть нам
    Середній рейтинг 4.9 / 5. Кількість голосів: 44

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.