Кейтеринг на теплоході: ціна в Києві

Сьогодні в моді незвичайний формат урочистостей, чи то весілля, корпоратив, презентація, 1 або 9 травня. У холодну пору року далеко не кожен клієнт хоче проводити захід у закритому приміщенні. Хочеться чогось оригінального, щоб гості згадували про ваше свято ще довгий час. Якраз для таких сміливих та креативних замовників існує можливість організації бенкету на теплоході взимку.

Ми розуміємо ваше прагнення до ексклюзивності, тому радо допоможемо організувати банкет на кораблі.

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допоміжним персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Чому ви маєте обрати саме нас

Upbeat Catering Київ – це команда фахівців, які візьмуться за бенкет на теплоході під ключ, у будь-яку пору року, будь-якого ступеня складності. Ми не боїмося ні спеки, ні морозу, ні хвиль річки. Не всякий птах долетить до середини Дніпра, але це не про нас: ми всі доставимо вчасно.

Наші переваги:

  • Ми працюємо по всьому Києву та по всій Київській області. Ми розуміємо специфіку кейтерингу на теплоході та маємо гарний досвід у проведенні фуршетів на кораблі. Тут потрібно не просто доставити та сервірувати страви, як у ресторані, а врахувати умови судна;
  • Ми працюємо із заходами на 10, 15, 20, 30, 300 осіб. Усі подробиці обговорюються з нашими фахівцями. З чого випливає наступний пункт;
  • Ми робимо все так, щоб наші клієнти залишились задоволеними. Ми не прагнемо обмежити ваші бажання, а намагаємось підлаштуватися під них;
  • Ми обговорюємо варіанти свята, де ви матимете можливість прийти зі своїм алкоголем;
  • Наше різноманітне меню порадує вас, ваших гостей і розумно обійдеться з вашим гаманцем. Всі ціни можна дізнатися на нашому сайті або зателефонувавши за номерами телефонів;
  • Ми забезпечимо вам душевний та якісний сервіс. Все це відбуватиметься під шум річки, крики чайок, на тлі заходу сонця. Здорово?

Як одягнутись на «річкову» вечірку?

Безумовно, багато залежить від формату заходу, але важливо врахувати той факт, що судно похитуватиметься, тому взуття має бути зручним. Погодні умови можуть вносити коригування в гардероб. Перевірте прогноз перед заходом і візьміть із собою змінну пару туфель або балеток. Це забезпечить вашу безпеку під час свята та зменшить ймовірність травм.

Слід пам'ятати, що гості виходитимуть на палубу, щоб помилуватися краєвидом на Дніпро. Буде непогано, якщо вони візьмуть із собою куртки за сезоном. Як показує досвід: не всі люди готові жертвувати красою, тому вони не беруть із собою теплі пуховики та пальта, а деякі просто забувають про це.

Попередьте своїх гостей заздалегідь про те, що на кораблі може бути холодно і запасіться ковдрами, які можна накинути на плечі. Тоді ваш відпочинок буде приємнішим і гості не захворіють одразу після свята.

Якщо ви збираєтеся замовити кейтеринг на теплоході, але все ще сумніваєтеся, то телефонуйте нам, щоб розвіяти свої сумніви. Ми допоможемо вам скласти меню, яке влаштує вас за всіма параметрами, від ціни до ступеня прожарювання м'яса.

Upbeat Catering – команда профі, яка створить для вас ідеальне та незабутнє свято.

Напишіть нам
    Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 7

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.