Доставка бізнес ланчів: ціна в Києві

Бізнес ланч з доставкою до офісу чи додому – це гарне рішення для тих, хто цінує свій час, харчується правильно і регулярно, і піклуватися про здоров'я. Різні компанії, які орієнтовані на довгострокові робочі відносини з людьми, часто включають бізнес-ланч або обід у безкоштовні «плюшки» для колективу. Таким чином, керівництво виявляє увагу до потреб офісних працівників. У такій компанії хочеться працювати та добиватися результатів.

Відео з ланч-фуршету у КПІ

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допоміжним персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Бізнес ланч - як догодити кожному?

Організація домовляється про кейтерингу бізнес ланчів для всієї команди, де можна вибрати варіант, який підходить кожному співробітнику особисто. Наприклад, Микола – головний менеджер відділу з продажу, любить традиційну їжу, яка включає суп, пюре з котлетою, легкий овочевий салат «Весна» і компот. Він завжди вибирає саме такий набір страв. Ще є Алла – секретар начальника. Вона сидить на дієті, тому харчується великими порціями салату та дієтичними видами м'яса. Стажер Степан обходиться кількома сендвічами чи борщем. Всіх цих людей об'єднує бізнес-ланч, який вони отримають у середині дня. Кожен з них вибрав для себе найкращий варіант із запропонованих, а кейтерингова компанія приготувала, запакувала та доставила їжу в офіс.

Ви можете замовити бізнес ланч у Києві в Upbeat Catering. Ми розповімо вам про всі варіанти меню, або створимо його спеціально під вашу компанію. Також комбінуємо стандартні набори страв із тими, які підібрали саме ми. Телефонуйте – обговоримо.

Яка різниця між бізнес-ланчем та обідом?

Ланчем, у перекладі з англійської, традиційно називають трапезу опівдні, але так було не завжди. Раніше існував звичніший варіант dinner (обід). Це поняття і зараз актуальне для Великобританії, але не так сильно, як "ланч". У США обіди прийнято проводити пізніше полудня, але знов-таки, у різних сім'ях та регіонах, lunch та dinner можуть відрізнятися. Навіщо цей історичний екскурс? До того, що вам не варто морочитися про час, назву чи меню – ми зробимо це за вас. Якщо ви хочете організувати бізнес-ланч о 2-й годині дня для співробітників – буде так. Якщо обід о 12 годині дня – жодних питань. Визначтеся з тим, чого хочете, і ми все влаштуємо.

Організація бізнес-ланчів для важливих переговорів

Можливо, у вас буде серйозна зустріч з інвестором, яка триватиме кілька годин. Часу на поїздку до ресторану немає, адже на рахунку кожна хвилина, а пригощати людей лише кавою – не дуже солідно.

У цьому випадку вам життєво необхідний бізнес ланч. На голодний шлунок не укладають угоди. Поцікавтеся заздалегідь, що воліють їсти на обід ваші гості. Для цього потрібно зателефонувати секретареві інвестора або інвесторів, та дізнатися всю інформацію. Кожна деталь у переговорах показує ваше ставлення до справи.

Не залишайте це питання поза увагою. Не можна подавати вегетаріанцю м'ясо, а непитущій людині – келих вина. Одним з найгірших варіантів розвитку подій може бути салат з алергеном для гостя, який страждає на харчову алергію. Наприклад, на арахіс, морепродукти чи червоні овочі. Так, і таке буває. Тому в їжі не повинно бути прихованих інгредієнтів. Нехай все буде прозоро та просто.

Доставка бізнес ланчів по Києву – це один із профілів Upbeat Catering. Ми супроводжуємо вашу зустріч смачною та вишуканою їжею, яка задовольнить смакові уподобання всіх учасників заходу.

Ми вчасно приготуємо та доставимо їжу за призначеною адресою. Сто комплексних обідів чи 10 вишуканих страв для VIP-відвідувачів – все зробимо. Гарантуємо якість і порядність по відношенню до будь-якого замовлення.

Напишіть нам




    Середній рейтинг 4.8 / 5. Кількість голосів: 62

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.