Кейтеринг на дитячі свята: ціна в Києві

День народження – один із найважливіших та щасливих днів для дитини на рік. Батьки намагаються дивувати своїх малюків не лише подарунками, а й незвичайними частуваннями. Якщо збирається дитяча вечірка, вона вимагає дуже ретельної підготовки. Незважаючи на те, що вона триває лише 2-3 години.

Відео з кейтерингу для дітей

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допоміжним персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Як розпочати підготовку до дитячого свята?

Батько повинен зрозуміти, що його диво-чадо любить найбільше у світі. Можливо, це трансформери, феї чи фіксики?

Може малюк захоплений головоломками, малюванням чи активним видом спорту?

Що він чи вона любить їсти? Піца, солодощі, бургери? Все має бути продумано, адже дитина чекає цієї урочистості цілий рік.

Планування – запорука успіху. Ніщо не повинно бути втрачено з уваги. У тому числі і комфорт дорослих, які також будуть присутні на святі. Для них потрібен бар та окремий стіл із їжею. Батьки – теж люди.

Приміщення для дитячого свята

Безпека першому місці. Ніхто не хоче травм у розпалі свята, тому приміщення має бути обладнане всім необхідним. У ньому не повинно бути слизьких підлог, гострих та ріжучих предметів, токсичних речовин, хитких меблів та декору. Якщо кейтерингові послуги замовляються в дитячий садок, то проблем точно не буде, т.к. у дитсадку всі ці моменти враховані спочатку. В інших випадках ідеально підійде ресторан з окремою дитячою кімнатою або дитячий центр, до якого можна замовити кейтеринг дитячих свят.

Діти люблять очима, тому приміщення потрібно оформити у яскравих кольорах. Кульки, гірлянди, ліхтарики (закріплені вище рівня, до якого можуть дістатись діти), фото іменинника та багато іншого.

Що робити з натовпом пустотливих діточок?

На святі може бути від 5 до 30 дітей. Їх може бути і більше, але тоді це практично неможливо контролювати. На свято можна запросити аніматорів, які вестиму його за сценарієм. Це допоможе задіяти всіх малюків.      

Фірми, які займаються дитячим кейтерингом, зазвичай співпрацюють із перевіреною командою аніматорів.

Меню для карапузів

Діти не їдять оселедця під шубою та холодець. Для них важливо, щоб їжа була смачною та красивою. Батьки можуть схитрувати та замовити трохи корисної їжі, яка буде оригінально оформлена.

У малюків може бути алергія, тому заздалегідь переконайтеся, чи є серед гостей такі дітки. Меню повинно бути безпечним і містити якнайменше барвників та інших шкідливих речовин.

Дитячий фуршет – це рішення для тих, у кого діти віком від 5 років. Вони самостійно їдять і не потребують годування. Якщо ж діти віком до 5 років, то доречніше буде вибрати банкет для дітей, де батьки допомагають своїм малюкам

Ви можете замовити дитяче свято у Upbeat Catering. Наші фахівці розкажуть вам про всі тонкощі проведення дитячих свят. Якщо є особливі побажання, ми обов'язково їх врахуємо.

Щоб торжество вашої дитини не перетворилося на хаос, потрібно пам'ятати про кілька моментів:

  • Їжа має бути подана до початку розваг. Голодна дитина – зла і неуважна дитина. Тож не варто відчувати долю.
  • Дитяче свято триває до 3 години. Цього цілком достатньо на банкет, ігри, танці, конкурси та поїдання торта.
  • Подарунки має отримати не тільки ваше маля, а й усі його маленькі гості. Це потрібно для того, щоб кожен відчув себе частиною свята та не ображався.
  • Підійдуть подарункові набори наприкінці заходу та призи у конкурсах.
  • Торт потрібно подавати красиво: з музикою, свічками та оплесками друзів.

Замовте на своє свято фотографа, або призначте на цю посаду когось із членів родини. Всі гості захочуть отримати чудові фотографії.

Організація дитячих свят – наша пристрасть. Приходьте, і ми поділимося з вами натхненням.

Напишіть нам
    Середній рейтинг 4.9 / 5. Кількість голосів: 33

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.