Доставка бізнес ланчів: ціна в Києві

Бізнес ланч з доставкою в офіс або додому — це хороше рішення для тих, хто цінує свій час, харчується правильно і регулярно, і піклуватися про здоров’я. Різні компанії, які орієнтовані на довгострокові робочі відносини з людьми, часто включають бізнес ланч або обід в безкоштовні «плюшки» для колективу. Таким чином, керівництво проявляє увагу до потреб офісних працівників. У такій компанії хочеться працювати і досягати результатів.

Відео з ланч-фуршету в КПІ

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше, ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та вспомогалі персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне в будь-яку точку Києва або регіон київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Бізнес-ланч — як догодити кожному?

Організація домовляється про кейтерінг бізнес ланчів для всієї команди, де можна вибрати той варіант, який підходить кожному співробітнику особисто. Наприклад, Микола — головний менеджер відділу з продажу, любить традиційну їжу, яка включає в себе суп, пюре з котлетою, легкий овочевий салат «Весна» і компот. Він завжди вибирає саме такий набір страв. Ще є Алла — секретар начальника. Вона сидить на дієті, тому харчується великими порціями салату і дієтичними видами м’яса. Стажер Степан обходиться кількома сендвічами або борщем. Всіх цих людей об’єднує бізнес ланч, який вони отримають в середині дня. Кожен з них обрав для себе кращий варіант із запропонованих, а кейтерінгова компанія приготувала, спакувала і доставила їжу в офіс.

Ви можете замовити бізнес ланч в Києві в Upbeat Catering. Ми розповімо вам про всі наявні варіанти меню, або створимо його спеціально під вашу компанію. Також комбінуємо стандартні набори страв з тими, які підібрали саме ми. Телефонуйте — обговоримо.

Яка різниця між бізнес-ланчем і обідом?

Ланчем, в перекладі з англійської мови, традиційно називають трапезу в полудень, але так було не завжди. Раніше, існував більш звичним варіант dinner (обід). Це поняття і зараз актуально для Великобританії, але не так сильно, як «ланч». У США обіди прийнято проводити пізніше полудня, але знову-таки, в різних сім’ях і регіонах, lunch і dinner можуть відрізнятися. До чого цей історичних екскурс? До того, що вам не варто морочитися про час, назві або меню — ми зробимо це за вас. Якщо ви хочете організувати бізнес-ланч о 2 годині дня для співробітників — буде так. Якщо обід о 12 годині дня — ніяких питань. Визначтеся з тим, чого хочете, і ми все влаштуємо.

Організація бізнес-ланчів для важливих переговорів

Можливо, вам має бути серйозна зустріч з інвестором, яка триватиме кілька годин. Часу на поїздку в ресторан немає, адже на рахунку кожна хвилина, а пригощати людей тільки кава — не дуже солідно.

В цьому випадку, вам життєво необхідний бізнес ланч. На голодний шлунок не укладають угоди. Поцікавтеся заздалегідь, що вважають за краще їсти на обід ваші гості. Для цього потрібно зателефонувати секретарю інвестора або інвесторів, і дізнатися всю інформацію. Кожна деталь в переговорах показує ваше ставлення до справи.

Не залишайте це питання без уваги. Не можна подавати вегетаріанцеві м’ясо, а непитущому людині — келих вина. Одним з найгірших варіантів розвитку подій може бути салат з алергеном для гостя, який страждає харчовою алергією. Наприклад, на арахіс, морепродукти або червоні овочі. Так, і таке буває. Тому в їжі не повинно бути прихованих інгредієнтів. Нехай все буде прозоро і просто.

Доставка бізнес ланчів по Києву — це один з профілів Upbeat Catering. Ми супроводимо вашу зустріч смачною і вишуканою їжею, яка задовольнить смакові переваги всіх учасників заходу.

Ми вчасно приготуємо і доставимо їжу за призначеним адресою. Сто комплексних обідів або 10 вишуканих страв для VIP-відвідувачів — все зробимо. Гарантуємо якість і порядність по відношенню до будь-якого ваше замовлення.

Напишіть нам
    Средний рейтинг 4.8 / 5. Количество голосов: 62

    Пока нет голосов! Будьте первым, кто оценит этот пост.