Організація фуршету: ціна в Києві

від 260 грн./чол

Банкет підходить не для всіх випадків, так як обмежує спілкування гостей. Так, люди можуть розмовляти тільки з тими, хто сидить поруч, або навпаки. Встати з-за столу і перервати розмову буде ніяково, навіть якщо на те є вагомі причини. Тут все як на долоні, і відсутність гостя буде виглядати як «пролом» за столом.

Тому для формальних заходів варто замовити фуршет або коктейль. На такій вечірці легко знайомитися і вести світські бесіди. Якщо розмова гостю не до душі, то він легко може відійти в сторону, адже етикет дозволяє таку поведінку.

Весь вечір стіл акуратно сервірований і панує атмосфера свята. Охайні офіціанти розносять маленькі тарталетки з різноманітними начинками, гарячі міні-страви та інші частування на тацях.

Коктейльних страв, як правило, не більше 25. Це можуть бути десерти, оливки, канапе і інші закуски. Іноді тарілки розміщують на стійці. Тут кожен вибирає частування сам, а офіціанти поповнюють запаси на основному столі. На таких вечірках пріоритет у спілкування. Їжа та напої — лише приємне доповнення до торжества.

Відео з виїзного фуршету

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше, ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та вспомогалі персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне в будь-яку точку Києва або регіон київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

2 види фуршетів

Існують менш і більш формальна форми цього заходу. Перший вид припускає наявність буфета з салатами, десертами, закусками, і до всього цього йдуть столові прилади. Цей же принцип стосується і виїзного фуршету.

Другий вид вважається більш формальним: гості розсідаються за столом, де гаряче і десерти розносять офіціанти. Люди встають з-за столу тільки для того, щоб вибрати собі закуски. Гість рухається уздовж столу з тарілкою і вибирає частування.

Завдання персоналу — оновлювати стіл і швидко прибирати використаний посуд.

Організація виїзного фуршету потребує не менше кропіткій роботі. Такий захід вимагає підвищеної уваги з боку ресторану. Офіціанти в залі і співробітники на роздачі повинні працювати як годинник, адже на фуршеті безліч міні-страв, кожне з них має бути смачним, свіжим і красивим.

А що, якщо фуршет не сподобається?

Незадоволені завжди знайдуться, і в цьому немає нічого страшного. Так, старше покоління може не зрозуміти такого формату. Це може викликати втому і роздратування. Тому важливо передбачити місця для відпочинку, де можна посидіти, далеко від суєти. Улюблену бабусю завжди можна заспокоїти і пояснити, що усі послуги входять в фуршет. Кейтеринг має на увазі не тільки обслуговування на заході, а й прибирання після. Тому ні про що не варто переживати.

Діти будуть в захваті — вони зможуть бігати і веселитися, а дорослим не доведеться тримати їх за столом годинами. На фуршеті все ходять, спілкуються, їдять, коли захочуть. Чи не це справжнє свято для активного малюка? Якщо ви замовте міні-бургери або міні-піци, то це буде чистий дитячий захват.

На вашому торжестві можуть бути присутніми вегани або вегетаріанці. Тому варто подумати про те, які страви їм сподобаються. Не зайвим буде уточнити, чи немає серед ваших гостей алергіків, щоб не зашкодити їхньому здоров’ю.

Особливості виїзного фуршету

Фуршет відмінно підходить для ділових переговорів, де потрібна неформальна обстановка. Цей формат підійде для вечірки з танцями, де гості не прив’язані до столу і застільних ритуалів. Фуршет дозволяє не переживати про те, хто і коли захоче їсти, адже стіл завжди накритий.

Дрес-код визначає господар заходу. Він може бути як вечірнім, так і тематичним. Наприклад, костюмована вечірка супер-героїв.

Офіційний фуршет може проходить від 40 хвилин до 3 годин. Якщо ж фуршет замовлений додому, в офіс або на дачу, то таких суворих тимчасових рамок немає. Все залежить від господарів торжества і домовленості з рестораном.

Довірте організацію фуршету Upbeat Catering, тоді ваше свято пройде на вищому рівні.

Напишіть нам
    Средний рейтинг 4.8 / 5. Количество голосов: 52

    Пока нет голосов! Будьте первым, кто оценит этот пост.