Організація кава брейків: ціна в Києві

від 130 грн./чол.

Всі чули про каву-брейках або кави паузах. Як правило, це невеликий проміжок часу для відпочинку, на офіційному заході. Він необхідний для того, щоб провітрити голову, перекусити і заново розпочати роботу, з новими силами.

На каву-брейк люди можуть зав’язати нові ділові контакти і поговорити в невимушеній обстановці.

Це явище виникло в кінці 30 років ХХ століття і було рекламою однієї з великих кавових компаній. Такий формат прижився і перекочував до Європи.

Проведення кави брейків — це важлива складова будь-якого масштабного події. Важливо пам’ятати, що всі ми люди, і потребуємо підзарядці.

Відео: Організація кава-паузи

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше, ніж за 48 годин

Обслуговування

Надамо повне обслуговування офіціантами, кухарями та вспомогалі персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне в будь-яку точку Києва або регіон київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Як виглядає кейтеринг кави брейк

Такий захід проводять в потрібному приміщенні, де можна розташувати довгий фуршетний стіл. Бажано, щоб він був поруч з локацією, де проходить конференція або інше організована подія.

На столі розміщують різні закуски, цукерки, фрукти, бутерброди, нарізки. Все, що допоможе швидко вгамувати голод. Меню вибирає клієнт. Напоїв може бути не так багато — достатньо кави, чаю і води.

Захід може проходить весь день. В такому випадку, необхідно провести не менше 5 кави пауз. Так як люди втомлюються і потребують заповненні енергії. Один кави-брейк триває до півгодини. За цей час можна поїсти, вийти на вулицю, вирішити особисті питання.

Важливий момент: не забудьте нагодувати ваших гостей перед закінченням заходи, щоб вони не втекли від вас злими і втомленими.

Ви можете замовити організацію кава паузи в Upbeat Catering. Кава пауза, кава-брейк або кава-тайм — це невід’ємна частина офіційного заходу, організатори якого піклуються про своїх учасників.

Чи можна зайнятися організацією кава-брейку самостійно?

Можна, але питання в тому — в якому разі це допустимо. Якщо необхідно провести невеликий семінар, лекцію або тренінг, де буде присутній не більше 20 осіб, то можна виділити місце в залі, де проходить ваше подія. Там розташувати стіл з закусками і напоями, який не заважатиме роботі.

Хто, коли і як буде це робити? Це ті моменти, які варто врахувати. Їжа може відволікати ваших гостей від теми лекції, якщо вона буде стояти біля них. Тому краще продумати таймінг, щоб не бентежити людей, які прибули до вас на подію.

Велика конференція з сотнями учасників зажадає ретельної організації. Кава-брейк для великої кількості людей обслуговує добре підготовлений персонал. За короткий проміжок часу, кожен гість повинен встигнути перекусити і поспілкуватися. Важливий таймінг, достатня кількість посуду, їжі і напоїв, а також красива сервіровка. Замовити каву-брейк на масштабний захід можна в Upbeat Catering. Наш менеджер обговорить з вами організацію і прорахує вартість послуг.

Що обов’язково повинно бути на столі на каву паузі

Крім бадьорять напоїв і води, можна поставити соки і лимонад. Це актуально в літній сезон, коли не всі гості готові пити гарячі напої. Так як кава-брейк триває всього 30 хвилин, то логічно подавати розчинна кава і чай в пакетиках.

Це допомагає скоротити час приготування напоїв і обслужити всіх людей. Зрозуміло, якість чаю і кави має бути якомога вище.

Якщо ви приймаєте дуже важливих гостей і розчинна кава не підходить, то можна взяти кави-машину в оренду. Тут варто врахувати додаткову вартість послуг бариста, і, звичайно ж, продовжити час самої перерви.

На столі, в достатній кількості, повинен бути цукор, вершки, лимон до чаю. Їжа повинна бути легкою і ситною. Наприклад, канапе або маленькі булочки.

Будьте уважні і щедрі по відношенню до вашим гостям, і вони відплатять вам тією ж монетою.

Напишіть нам
    Средний рейтинг 4.8 / 5. Количество голосов: 56

    Пока нет голосов! Будьте первым, кто оценит этот пост.