Доставка бізнес ланчів: ціна в Києві

Бізнес ланч з доставкою до офісу чи додому — це гарне рішення для тих, хто цінує свою годину, харчується правильно і регулярно, і піклуватися про здоров'я. Різні компанії, які орієнтовані на довгострокові робочі відносини з людьми, часто включають бізнес-ланч або обід у безкоштовні «плюшки» для колективу. Таким чином, керівництво виявляє увагу до потреб офісних працівників. Така компанія хоче працювати і досягати результатів.

Відео з ланч-фуршету у КПІ

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надаємо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допомогли персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Бізнес-ланч - як догодити кожному?

Організація домовляється про кейтерінг бізнес ланчів для всієї команди, де можна вибрати той варіант, який підходить кожному співробітнику особисто. Наприклад, Микола — головний менеджер відділу продажу, любити традиційну їжу, яка включає в себе суп, пюре з котлетою, легкий салат «Весна» і компот. Він завжди вибирає саме такий набір страв. Ще є Алла – секретар начальника. Вона сидить на дієті, тому харчується великими порціями салату та дієтичними видами м'яса. Стажер Степан обходиться кількома сендвічами чи борщем. Усіх цих людей об'єднує бізнес ланч, який вони отримають у середині дня. Кожен із них вибрав для себе найкращий варіант із запропонованих, а кейтерінгова компанія приготувала, спакувала та доставила їжу до офісу.

Ви можете замовити бізнес ланч у Києві в Upbeat Catering. Ми розповімо вам про всі наявні варіанти меню, або створимо його спеціально під вашу компанію. Також комбінуємо стандартні набори страв з тими, які підібрали саме ми. Звоніть - обговоримо.

Яка різниця між бізнес-ланчем та обідом?

Ланчем, у перекладі з англійської мови, традиційно називають трапезу опівдні, але так було не завжди. Раніше, був більш звичайним варіант dinner (обід). Це поняття і зараз є актуальним для Великобританії, але не так сильно, як «ланч». У США обіди прийнято проводити пізніше півдня, але знов-таки, у різних сім'ях і регіонах, lunch і dinner можуть відрізнятися. До чого цей історичний екскурс? До того, що вам не варто морочитися про годину, назву чи меню — ми зробимо це за вас. Якщо ви хочете організувати бізнес-ланч о 2 годині дня для співробітників – буде так. Якщо обід о 12 годині дня – жодних питань. Визначтеся з тим, чого хочете, і ми все влаштуємо.

Організація бізнес-ланчів для важливих переговорів

Можливо, вам має бути серйозна зустріч з інвестором, яка триватиме кілька годин. Годині на поїздку до ресторану немає, адже на рахунку шкіра хвилина, а пригощати людей тільки кава — не дуже солідно.

У цьому випадку вам життєво потрібний бізнес ланч. На голодний шлунок не укладають угоди. Поцікавтеся заздалегідь, що вважають за краще їсти на обід ваші гості. Для цього потрібно зателефонувати секретареві інвестора чи інвесторів, і дізнатися всю інформацію. Шкірна деталь у переговорах показує ваше ставлення до справи.

Не залишайте це питання без уваги. Не можна подавати вегетаріанцеві м'ясо, а нехарчовому людині — бокал вина. Одним з найгірших варіантів розвитку подій може бути салат з аллергеном для гостя, який страждає на харчову алергію. Наприклад, на арахіс, морепродукти чи червоні овочі. Так, і таке буває. Тому в їжі не повинно бути прихованих інгредієнтів. Хай усе буде прозрачно та просто.

Доставка бізнес ланчів по Києву - це один із профілів Upbeat Catering. Ми супроводжуємо вашу зустріч смачною та вишуканою їжею, яка задовольнить смакові переваги всіх учасників заходу.

Ми вчасно приготуємо і доставимо їжу за назначеною адресою. Сто комплексних обідів чи 10 вишуканих страв для VIP-відвідувачів — все зробимо. Гарантуємо якість і порядність по відношенню до будь-якого вашого замовлення.

Напишіть нам
    Середній рейтинг 4.8 / 5. Кількість голосів: 62

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.