Організація фуршету: ціна в Києві

від 260 грн./чол

Банкет підходить не для всіх випадків, тому що обмежує спілкування гостей. Так, люди можуть розмовляти тільки з тими, хто сидить поруч, або наоборот. Встати з-за столу і перервати розмову буде ніяково, навіть якщо на ті є вагомі причини. Тут усе як на ладоні, і відсутність гостя виглядатиме як «пролом» за столом.

Тому для формальних заходів варто замовити фуршет чи коктейль. На такій вечірці легко знайомитися та вести світські бесіди. Якщо розмова гостю не до душі, то він легко може відійти убік, адже етикет дозволяє таку поведінку.

Весь вечір стіл акуратно сервірований і панує атмосфера свята. Охайні офіціанти розносять маленькі тарталетки з різноманітними начинками, гарячі міні-страви та інші частування на тацях.

Коктейльних страв, як правило, не більше 25. Це можуть бути десерти, оливки, канапе та інші закуски. Іноді тарілки розміщують на стійці. Тут кожен вибирає частування сам, а офіціанти поповнюють запаси на основному столі. На таких вечірках пріоритет у спілкування. Їжа та напої — лише приємне доповнення до урочистостей.

Відео з виїзного фуршету

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надаємо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допомогли персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

2 види фуршетів

Існують менш і більш формальна форма цього заходу. Перший вид припускає наявність буфету з салатами, десертами, закусками, і до всього цього йдуть столові прилади. Цей же принцип стосується і виїзного фуршету.

Інший вид вважається більш формальним: гості розсідаються за столом, де гаряче та десерти розносять офіціанти. Люди встають через стіл тільки для того, щоб вибрати собі закуски. Гість рухається по столу з тарілкою і вибирає частування.

Завдання персоналу — оновлювати стіл та швидко прибирати використаний посуд.

Організація виїзного фуршету вимагає не менше кропіткій роботи. Такий захід вимагає підвищеної уваги з боку ресторану. Офіціанти в залі та співробітники на роздачі повинні працювати як часи, адже на фуршеті безліч міні-страв, кожне з них має бути смачним, свіжим та красивим.

А що, якщо фуршет не сподобається?

Незадоволені завжди наййдуться, і в цьому немає нічого страшного. Так, старше покоління може не зрозуміти такого формату. Це може викликати втому та роздратування. Тому важливо передбачити місця для відпочинку, де можна посидіти, далеко від суєти. Улюблену бабусю завжди можна заспокоїти і пояснити, що всі послуги входять до фуршету. Кейтеринг має на увазі не лише обслуговування на заході, а й прибирання після. Тому ні про що не варто переживати.

Діти будуть у захопленні — вони зможуть бігати та веселитися, а дорослим не доведеться тримати їх за столом годинами. На фуршеті всі ходять, спілкуються, їдять, як захочуть. Чи не це справжнє свято для активного малюка? Якщо ви замовте міні-бургери або міні-піци, то це буде чисте дитяче захоплення.

На вашій урочистості можуть бути присутні вегани або вегетаріанці. Тому варто подумати про те, які страви їм сподобаються. Не зайвим буде уточнити, чи немає серед ваших гостей алергіків, щоби не зашкодити їхньому здоров'ю.

Особливості виїзного фуршету

Фуршет відмінно підходить для ділових переговорів, де необхідна неформальна обстановка. Цей формат підійде для вечірки з танцями, де гості не прив'язані до столу та застільних ритуалів. Фуршет дозволяє не перейматися тими, хто і коли захоче їсти, адже стіл завжди накритий.

Дрес-код визначає господар заходу. Він може бути як вечірнім, так і тематичним. Наприклад, костюмована вечірка супергероїв.

Офіційний фуршет може проходити від 40 хвилин до 3 годин. Якщо ж фуршет замовлень додому, до офісу або на дачу, то таких строгих тимчасових рамок немає. Все залежить від господарів урочистостей та домовленості з рестораном.

Довірте організацію фуршету Upbeat Catering, тоді ваше свято пройде на найвищому рівні.

Напишіть нам
    Середній рейтинг 4.8 / 5. Кількість голосів: 52

    Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.