Організація пікніків: ціна в Києві

від 310 грн/чол

Пікнік — це завжди свято для душі та тіла. Що може бути краще, ніж виїхати подалі від міської суєти та побути з дорогими людьми? На повітрі їжа вдвічі смачніша, розмови добрішими, пісні під гітару звучатимуть солодше, але тут є одне «але».

Серед гостей буде один чи два чоловіки, яких видадуть втомлені очі. Все тому, що вони є організаторами цього дійства. Крім довгих обговорень у чаті і по телефону про те, які частування приготувати, в які гри грати, і хто бере зонтик від сонця, є ще реальна сторона роботи.

Відео підготовки пікніка на природі (пікнік кейтеринг)

Наші переваги

Терміново

Підготуємо все необхідне для проведення заходу менше ніж за 48 годин

Обслуговування

Надаємо повне обслуговування офіціантами, кухарями та допомогли персоналом

Доставка

Доставимо все необхідне до будь-якої точки Києва чи регіону київської області. Завантажимо-вивантажимо обладнання

Прибирання

Проведемо косметичне прибирання приміщення після проведеного заходу

Як відбувається організація пікніків

У процесі підготовки до пікніка завжди виникає безліч питань:

 • Де, скільки і яке м'ясо купити, і щоб воно було свіжим. Можливо, необхідно їхати на ринок о 7-й ранку;
 • Транспортування всього необхідного на природу: у кого в машині достатньо місця для гриля, розкладних столиків чи одедр;
 • Корисні та шкідливі закуски: наприклад, Петя їсть тільки чипси з чилі, а Маша вважає за краще селера та петрушку. Де ж золота середина?
 • Хто буде страждати за всіх, а саме — хто отримає звання «трезве водій», який поверне всіх додому цілими та неушкодженими;
 • Скільки одноразового посуду купити, щоб його точно вистачило на всіх. А що робити із салфетками? А сміттєві мішки? Як і куди ми викинемо мусор?

І ще тисяча питань, на які потрібно відповідати кожному бажаючому.

Це праця. Безумовно, можна обійтися пивом та чіпсами, посмажити сосиски на паличках, і бути задоволеними. Але ми зараз говоримо про інший пікнік, який розрахований на більшу кількість людей, і у них є певні запити.

Тут вас допоможе Upbeat Catering — компанія, яка займається кейтерингом на природі. Ми можемо створити для вас як простий душевний пікнік, зі скромним бюджетом, так і острівець вишуканості серед галявини, для VIP-гостей. Все залежить від того, чого ви бажаєте і який бюджет маєте у своєму розпорядженні. Навіть якщо ви поки що не определились — разом ми розберемося в цьому харчуванні. Кейтерингова фірма допоможе вам з меню, з огляду на побажання всіх гостей.

Пік нік частування для всіх

 • Так, діти повинні отримати свої міні-бургери з картоплею, компот та фрукти;
 • дорослі можуть розраховувати на січні стейки з червоним сухим вином, і не тільки;
 • всі, хто байдужий до м'яса — отримають свіжі та смачні овочі.

Фахівці підрахують кількість страв та запропонують вам варіанти.

Що необхідно для комфортного пікніка

Частину заготовок, закусок, напоїв можна підготувати у ресторані, але не всі. Наприклад, стейк буде смачнішим з вогню. Тому важливо потурбуватися про те, щоб на пікнік було доставлено обладнання, таке як гриль та охолоджуючі установки для напоїв та продуктів.

Яким повинен бути посуд

Для зручності, можна використовувати якісний картонний посуд, який екологічний і зручний у використанні. Але, за вашим бажанням, можна замовити кераміку, салфетки, столи. Наприклад, вам захотілося елегантний пікнік на березі моря, щоб вразити близьких не лише видом заходу, а й сервісом. Можливо, після пікніка, у вас намічається продовження свята, і вам зовсім не хочеться витрачати годину на прибирання. Кейтерингова служба зробити це за вас.

Організація пікніка може бути різною: від символічних посидіньок на покривалі в парку, до вишуканих заходів у живописних місцях на природі. Чого б вам не хотілося – ми знайдемо для вас рішення. Не обмежуйте свою фантазію — дозвольте їй парити, але, а Upbeat Catering втілити ваш задум у чудовий пікнік.

Напишіть нам
  Середній рейтинг 4.8 / 5. Кількість голосів: 44

  Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю посаду.